Loungebank gebruikt steigerhout

Deze loungebank Carla heeft een dubbele schuine hoge zijleuning en is in diverse afmetingen weergegeven.

Dit model is heel goed te combineren met de losse elementen “Fennie”  en bijpassende hockers.

De  loungebank met losse elementen combinatie is hierdoor in diverse opstellingen te plaatsen en blijft heel flexibel.

Als alles tegen elkaar aangeschoven wordt, ontstaat er een mega loungebed!

***

De lounge kussens zijn ook verzorgd door op Eigen Houtje Meubels. (evt. los erbij te bestellen)

Deze loungebank is ook goed te combineren met een eettafel.

De bank en elementen kunnen in diverse maten gemaakt worden.


Op Eigen Houtje Meubels heeft geen standaard collectie met vaste prijzen.

Ieder project is uniek en de prijs is hierdoor pas te bepalen als alle wensen duidelijk zijn.

Om u toch een prijsindicatie te geven (excl. kussens);

Loungebank Carla met 2 schuine hoge zijleuningen lengte 180 cm (onbehandeld, goed geschuurd, dichte achterwand)  kost €590,-

Een los recht element  Fennie van 80*80 cm (onbehandeld, goed geschuurd, dichte achterwand) kost €230,-

Een los hoek element Fennie van 80*80 cm (onbehandeld, goed geschuurd, dichte achterwand) kost €305-

Een hocker van 40*80 of 60*60  cm (onbehandeld, goed geschuurd, met handvatten)  kost €135 ,-

Een hocker van 80*80 cm (onbehandeld, goed geschuurd, met handvatten)  kost €175,-



Meer loungebank opties :

Deze loungebank is in opdracht gemaakt, maar een loungebank is natuurlijk in diverse  modellen te maken! Armleuningen schuin of recht, voor/achter aanzicht dicht of open, afwerking, afmetingen, aanzet elementen, hockers en ga zo maar door.

Ook op een balkon (minder dan 1 meter diep!) kun je een heerlijke loungeset zetten! Kijk maar eens naar deze Balkon loungebank “Sjaan”

Of zoekt u een lounge dining set?

Kijk  ook eens naar een aantal andere voorbeeld modellen in mijn Actuele aanbod op de homepage

Eventueel kan Op Eigen Houtje Meubels u helpen bij de aankoop van bijpassende kussens.


Kwaliteit:

Bij de verwerking en afwerking van de meubels wordt er veel aandacht besteed aan de kwaliteit. Voor meer informatie over hoe Op Eigen Houtje Meubels hiermee omgaat, verwijs ik u naar de pagina  “materiaal en afwerking”


Wilt u meer weten over deze loungebank of heeft u een andere vraag?

Contact:

Ziet u iets wat u aanspreekt in mijn portfolio, inspireert het u tot nét iets anders, of heeft u gewoon een vraag of opmerking?  Neemt u dan geheel vrijblijvend contact met mij op via onderstaand contactformulier. Ik beantwoord uw vraag dan zo snel mogelijk!

Als we zo dicht mogelijk bij uw wensen kunnen komen, zal dit resulteren in een hogere beleving van de kwaliteit en het plezier! Ik wil dat u het gevoel krijgt dat u “Op of Aan UW Eigen Houtje” zit!

Als u contact opneemt met Op Eigen Houtje Meubels en u uw e-mail adres hier achterlaat,  geeft u toestemming voor het verwerken van uw persoonsgegevens. De privacy verklaring van Op Eigen Houtje Meubels (en de manier waarop uw  persoonsgegevens worden verzameld en hoe daarmee omgegaan wordt) is terug te vinden bovenaan de home page van deze website.

    Uw naam (verplicht)

    Uw email (verplicht)

    Onderwerp

    Uw bericht

     

    Suzanne Reneman

    Op Eigen Houtje Meubels

    Gevestigd te Pijnacker

    www.op-eigen-houtje-meubels.nl

    www.facebook.com/OpEigenHoutjeSR